צלוליט, ניקוז לימפטי

כשהגוף נקי מרעלים, קל יותר לרזות

 

הטיפול נעשה בעזרת שילוב של שני מכשירים, האחד, Vip Line plus, והשני Cavi Lipo.

 

מכשיר ה- Vip Line plus 


למכשיר מספר פעולות ותוכניות, אחת מהן היא תוכנית ה Linfogei –שיטת טיפול חדשנית המאפשרת בו זמנית לרזות לחטב ולעצב את הגוף, ללא מאמץ גופני או התערבות פולשנית, הטיפול פשוט, נעים ובעיקר אפקטיבי. כמו כן, המכשיר השני המטפל ובצלוליט הואCavi Lipo . המכשיר פועל באמצעות תדר אולטרסאונד נמוך ומבוסס על טכנולוגיית הקוויטציה באופן סלקטיבי ומדויק, הממיס את תאי השומן, משפר את המטבוליזם של התא ומוליך את הנוזל הבין תאי החוצה דרך מערכת הלימפה.

 

איך זה עובד ? 


הסירקולציה במערכת הלימפטית הן הגורם המרכזי  לחוסר שלמות אסתטית. לעיתים קרובות, החל בצלוליט, משקל עודף, התנפחות בגפיים התחתונות ושקיות מתחת לעיניים, דרך אקנה, הזדקנות רקמות בטרם עת, כאבי ראש ועד בעיות כלליות הקשורות באצירת  נוזלים בגוף. על כן יש חשיבות יסודית בטיפולים אסתטיים לאפשר זרימה תקינה של המערכת הלימפטית, במקרים בהם מופרעת הסירקולציה, נדרש סיוע חיצוני לניקוז הבלוטות במטרה לשחזר רקמה בריאה יותר בייסודה.

ניקוז לימפטי הוא תהליך התערבות חיצוני לשיפור זרימת נוזלים בין רקמתים המהווים מעין "מחסן מזון" בו התאים נוטשים את שיירי העיכול, כלומר, את הפסולת שנוצרת בתהליך המטבוליזם התאי. הטיפול  כולל ניקוז לימפטי וניקוז ורידי, המבוצעים בסנכרון עם פעימות הלב, ומנותרות באמצעות  גלאי פעימות לב (cardiac). התדרים המשודרים אל הצומת העצבית מגרים סיבים שריריים בבלוטות הלימפה זה מוביל  לכיפוף עדין בבלוטה המתורגם ללחץ לאורך צינוריות הלימפה ומה שמגביר את הניקוז והפרפוזיה הטבעית המתרחשת באופן תקין באמצעות המערכת הלימפטית. הלחצים משודרים בשלב הסיסטולי כך שנוצרת דחיפה מקבילה בין המכשיר ללב . ההתרוקנות הפיסיולוגית של המחזור הלימפטי גדלה ובכך מושגת פעולת טיהור ומניעת בצקת ברקמות .עבודה על המחזור הורידי לעומת זאת יוצרת זרימה רציפה יותר של הדם אל המרכז וכך פותחת חסימות ומנקזת רעלים מכלי הדם הוורידיים. זהו הליך המשפר את הניקוז והטיהור של המערכת ובכך  מאפשר השגת תוצאות מקסימליות בתהליכי הרזיה, סילוק רעלים, פירוק ומניעת הצטברות שומנים ונוזלים, לחידוש ולמיצוק רקמת העור, למניעת הזדקנות מוקדמת של העור ולשמירה על רמת נוזלים תקינה בגוף.

 

תוצאות הטיפול  


      - הגברת חילוף חומרים לזירוז לתהליך ההרזיה.

      - הפחתת צלוליט ומניעת היווצרותו בבעלי נטייה טבעית.

      - מראה עור חלק, רענן וצעיר.

      - מניעה וטיפול בבצקות.

      - שיפור המיקרו-סירקולציה אל הרקמות.

      - הגברת החוזק החיסוני בגוף.

      - מסייע לאפקט ההתחדשות של הרקמה.

      - עוזר לתהליך טיהור רעלנים.

      - שיפור בהחזר ורידי

      - מפחית תהליכים דלקתיים

      - הפחתת גודש ורידי שטחי.

      - שיפור בצבע העור

      - אפקט חמצון לרקמות

      - מונע כתמים בעור שנוצרים בעקבות בעיות סירקולציה.

 

יתרונות השיטה 


      - ללא תופעות לוואי ,ללא תחושת כאב או עייפות.

      - תהליך מדויק ויעיל לתוצאות מושלמות.

      - טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת, המאפשרת תוצאות אופטימאליות

      - זמני עבודה מהירים במיוחד.

      - יעיל במיוחד כטיפול מקדים או כטיפול משלים לניתוח פלסטי אסתטי.  

      - הטיפול מותאם באופן אישי לצורכי הלקוח .

 

אזורי טיפול


פלג גוף תחתון – ירכיים, בטן, רגליים וקרסוליים. 
פלג גוף עליון – ידיים, צוואר, בית החזה, בטן, גב ,צוואר ופנים.

 

 

Cavi Lipo 


המכשיר החדשני והמתקדם בעולם להמסת שומן וטיפול בצלוליט.

המכשיר פועל באמצעות תדר אולטרסאונד נמוך ומבוסס על טכנולוגיית הקוויטציה באופן סלקטיבי ומדויק, הממיס את תאי השומן, משפר את המטבוליזם של התא ומוליך את הנוזל הבין תאי החוצה דרך מערכת הלימפה. 

באמצעות הטכנולוגיה הייחודית, מייצר המכשיר 25,000 מיקרו ויברציות, הלוחצות על הנוזל הבין תאי של תאי השומן, יוצרת בו את תהליך הקוויטציה ובכך ממיסות את תאי השומן ומעלימות את הצלוליט.

קוויטציה, הינה למעשה תהליך בו מופעל לחץ על נוזל קלוע. הלחץ שנוצר גדול יותר מהלחץ שבתוך הנוזל ולכן ישנו חימום פנימי המגיע עד למצב רתיחה. המיקרו-רתיחה הזו יוצרת בועות הגדלות, מתפוצצות ומשתחררות כאנרגיה.

המכשיר מתוכנן, מפותח ומיוצר ע"י SKINREX החברה המובילה בקוריאה לטכנולוגיות ULTRASOUND.


תוצאות:


  • ממיס שומנים בגוף ומטפל בצלוליט
  • מטפל באזורים נרחבים במהירות, בטיחות ויעילות
  • טיפול בטוח ולא פולשני, באמצעות תדר אולטרסאונד נמוך
  • ללא תופעות לוואי, תחושת כאב או אי נעימות
  • תוצאות ברורות לעין באופן מידי ונשמרות לאורך זמן

 

 

אנו ממליצים ללקוחותינו לשלב לאחר הטיפול אימון ברטט על מכשיר ה - Dream Healther וה - Slim Roller החדשני, לקבלת תוצאות אופטימליות.